AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468


2014.01.31                         Nowości

Przedstawiamy kilka nowości z naszej oferty mebli biurowych.

Biurko BINAR - na dwóch nogach płycinowych

Komoda VMK - przeznaczona do zestawów gabinetowych i pracowniczych PROFIL

Komoda VA97 - komoda podporowa do biurk systemu PROFIL

Nowy rodzaj przelotki, prostokątna, aluminiowa 280x120 mm

Klapka z torem kablowym - nowe rozwiązanie

Biurko PROFIL z regulacją wysokości

Nowe przegrody o konstrukcji płycinowej z ramką aluminiową oraz szyną profilowaną na górnej krawędzi

Biurko BRAND z regulacją wysokości.

 

 

2013.01.31                         Wyprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedażową. Obejmuje ona krzesła i fotele z naszej ekspozycji.

 

 

2013.01.28                          Najnowsza realizacja

Poniże jprzedstawiamy kilka zdjęć z naszej najnowszej realizacji. Zaaranżowaliśmy tutaj recepcję, gabinety oraz salę konferencyjną. Do gabinetu dyrektorskiego zaproponowaliśmy meble z gamy VIN w kolorystyce orzechowej. W recepcji użyliśmy lady TRITO również w tym samym wykończeniu. Sala konferencyjna wyposażona jest w stół wykonany w wykończeniu orzechowym oraz krzesła Sun. Pozostałe stanowiska pracownicze składają się z biurek z gamy Profil z białymi blatami i antracytowym stelażem.

 

2012.12.18                           Życzenia

 

2012.12.06                           Nowości ORGATEC 2012

Poniżej przedstawiamy kilka nowości zaprezentowanych przez naszych partnerów na targach ORGATEC 2012 w Kolonii.

 

2012.10.03                          Barwy jesieni

W związku z tym, że za oknami już jesień, my też chcemy dopasować się do dominujących aktualnie w naturze tendencji kolorystycznych. Poniżej prezentujemy kilka realizacji, w których wnętrza "okraszone" są odrobiną koloru z palety jesiennych barw.

 

2012.05.17                          Będziemy na  EURO 2012

Nie wygraliśmy biletów, ale i tak będziemy na mistrzostwach! Zaproszono nas do urządzenia loży honorowej. Zadanie bardzo wymagające, a jednocześnie bardzo prestiżowe. Wielofukcyjność pomieszczenia uzyskana za pomocą stołów konferencyjnych na kółkach i funkcją "parkowania", wygodne foteliki na kółkach utrzymane w narodowych barwach oraz chilautowe siedziska z niskimi stolikami do nieformalnych spotkań....

Z korony stadionu widok zapierający dech.... Ostatnie migawki przed objęciem zarządzania obiektem przez UEFA. Kibicujemy Drużynie Narodowej!

 

 

2012.05.07                          Call center – pozornie prosta sprawa i dużo pytań

Kilka płyt meblowych połączonych ze sobą i już można dzwonić… Nic bardziej mylnego.

Zadajmy kilka pytań : Czy można zapewnić komfort dużej grupie ludzi na małej przestrzeni ? Jak uniknąć pogłosu      w małych boksach? Czy można wykorzystać konstrukcję ścianek do wieszania informacji ? Czy można pozbyć się kabli leżących na ziemi ? Czy można zapewnić stabilność konstrukcji ? Czy można uniknąć uszkodzeń wrażliwych elementów ? Czy można w łatwy sposób zdemontować i ponownie zmontować stanowiska ? Czy do każdego stanowiska można doprowadzić ukryte okablowanie ? Czy zapewniona jest komunikacja zgodnie w przepisami  p-poż ?

Na wszystkie pytania naszego Klienta odpowiedzieliśmy : TAK

 

 

 

2012.05.04                          Pokój matki z dzieckiem na 8m2

Coraz częściej Pracodawcy troszczą się o komfort mam, które starają się pogodzić pracę
z macierzyństwem. W warunkach biurowych nawet na niedużej powierzchni można wykreować przestrzeń przyjazną mamie i dziecku, która w iluzoryczny sposób przenosi nas do świata wyobraźni.

Możemy usiąść przy stylowym stoliku, przejrzeć się w zwierciadle z Alicji w Krainie Czarów, zachwycić przyrodą w postaci zielonych żabek, których czujne oczy obserwują nas zewsząd… zanim za mało magicznymi , drewnianymi drzwiami dopadnie nas… praca

 

 

 

2012.04.27                           W oczekiwaniu na Euro 2012

Niewielu z nas miało szczęście wylosować bilety na mecze Euro 2012. Nie wszystkim będzie dane wziąć urlop i cieszyć się całymi mistrzostwami przed szklanym ekranem. Z pewnością musimy pogodzić obowiązki pracownicze z euforią i świętem futbolu w naszym kraju.

Proponujemy namiastkę stadionowej atmosfery w warunkach biurowych, gdzie przy blasku jupiterów możemy śledzić wydarzenia na TV, siedząc na biało-czerwonych krzesełkach jak na Narodowym… a dla spragnionych wrażeń wprost z murawy wygodne pufy –piłki tuż przy chorągiewce w narożniku boiska.

 

 
AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468