AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468


UsługiProjektowanie
Projektowanie
Inwentaryzacja
Inwentaryzacja
Przeprowadzki
Przeprowadzki
Serwis transport i montaz
Serwis transport i montaż
Leasing Mebli
Leasing Mebli

USŁUGI – stanowią istotną część naszych działań świadczonych klientom. Obejmują bardzo szerokie spektrum od : projektów biura i mebli nietypowych przygotowywanych przez naszych projektantów, dostaw i montażu mebli oraz serwisu posprzedażowego, inwentaryzacji wyposażenia i przeprowadzenia profesjonalnej przeprowadzki, organizacji leasingu na wyposażenie meblowe. W uzupełnieniu głównych nurtów świadczonych przez nas usług wspomagamy naszych klientów w innych aspektach funkcjonowanie biura jak : wypożyczenie mebli do pracy tymczasowej, wypożyczenie krzeseł konferencyjnych, awaryjne otwieranie szaf i drzwi, instalacja żaluzji i vertikali okiennych, oznakowanie biura ( tabliczki z numeracją pokoi ), wykonanie logo w recepcji, foliowanie szyb i wykonywanie napisów z folii, wyposażanie pomieszczeń socjalnych w sprzęt AGD, i szereg innych zleceń które należy wykonać w kompleksowej obsłudze biura.


Meble biurowe Meble pracownicze Meble gabinetowe Meble recepcyjne Meble konferencyjne Siedziska obrotowe Siedziska konferencyjne
Sofy i Fotele Ściany systemowe Ścianki mobilne Wykładziny Meble uzupełniające i nietypowe

Projektowanie Biura. Projekt Przestrzeni Biurowej. Aranżacja Biura. Projektowanie Mebli. Inwentaryzacja Wyposażenia. Wypożyczenie Mebli. Przeprowadzki Wyposażenia. Transport I Montaż Mebli W Kraju. Leasing Mebli Biurowych.

AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468