AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468


O firmie


KIM JESTEŚMY ?
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży mebli biurowych. Urządzanie wnętrz biurowych uczyniliśmy ideą przewodnią naszej działalności.

JAK DZIAŁAMY ?
Potrafimy się wczuć w oczekiwania naszych Klientów, precyzyjnie i wnikliwie zdefiniować ich życzenia i potrzeby. Dzięki wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu zdobytemu w praktyce, bogatej palecie produktów i usług oraz otwartości na wyzwania, dajemy naszym Klientom gwarancję wypracowania kompleksowych rozwiązań spełniających oczekiwania pod względem ergonomii, estetyki, designu, terminowości, rzetelności oraz budżetu.
CO POTRAFIMY ?
Współpraca z renomowanymi Klientami jest dowodem solidności, profesjonalizmu oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Otrzymane referencje potwierdzają wszechstronność i kompleksowość realizowanych projektów : planowanie i aranżacja przestrzeni biurowej, inwentaryzacja wyposażenia, projektowanie biura z uwzględnieniem struktury organizacyjnej , projekt, dobór i instalacja wykładzin obiektowych, projekty
i wykonanie mebli nietypowych, koordynację i nadzór realizacji projektu przez ekipy budowlane, dobór kolorystyki i elementów wykończeniowych, aż po transport i montaż mebli na terenie całego kraju, przeprowadzki wyposażenia, leasing wyposażenia meblowego.

CO GWARANTUJEMY ?
Nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność biura, to znak firmowy naszych projektów. Dzięki współpracy z uznanymi producentami mebli oraz krzeseł w Polsce i Unii Europejskiej - śledzimy trendy wzornicze i wprowadzamy nowości technologiczne pojawiające się na rynku. Polecamy materiały solidnej jakości, produkty z kilkuletnią gwarancją


AW KONTRAKT - Meble Biurowe Warszawa ul. Williama Szekspira 4 lok. 359, Tel. +48 690 229 468